euro HÜBNER benelux b.v.
Ik doe mee aan Een felicitatie donatie! Ook iets te vieren!? Vier het met CliniClowns!Deze actie is afgerond
Wij bestaan 25 jaar, en deze mijlpaal willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom hebben wij gekozen om, naast een aantal feestelijke activiteiten, ook te schenken aan de volgende stichtingen:
CliniClowns
Stichting KiKa
Toon Hermans Huis Venlo
Door op deze manier invulling te geven aan deze vorm van maatschappelijk verantwoord ondernemen hopen we een steentje bij te kunnen dragen voor mensen die dat bijzonder goed kunnen gebruiken en hopen we tevens een voorbeeld te zijn voor andere bedrijven.
Alle drie deze stichtingen hebben een prachtige missie en dat is dan ook de reden dat wij ervoor gekozen hebben om deze drie stichtingen ieder een bedrag van € 1.615,46 te schenken.
€ 1.615,45 opgehaald
-
1615.45
€ 1.615,45
door Anoniem 30-11-2017
-
1615.45
€ 1.615,45
door Anoniem 30-11-2017
Ik doe mee aan 'Een felicitatie donatie! Ook iets te vieren!? Vier het met CliniClowns!'
CliniClowns bestond in 2018 wel 25 jaar en dat hebben we gevierd! Heb jij ook iets te vieren? Je verjaardag? Een pensioen? Of huwelijksjubileum? Vraag dan in plaats van cadeaus een donatie voor CliniClowns. Sluit je aan en maak hier jouw eigen feest actiepagina aan! Wil je het speciale jubileumpakket ontvangen? Mail dan naar acties@cliniclowns.nl