groep individueel individual group kominactie team location calendar close camera euro search menu noun_57078 arrow-down cadeau plus info hand hart-hand person share check edit filters beeldmerk cadeauneus facebook
×

Kerstattenties van Tezet

Duiven

Deze week mocht CliniClowns maar liefst 260 kerstattenties voor onze vrijwilligers in ontvangst nemen. Wij willen onze vrijwilligers bedanken voor hun geweldige inzet afgelopen jaar en dat werd mogelijk gemaakt door Tezet Season & Business gifts!


Alle vrijwilligers krijgen als kerstattentie en vrolijk tasje met allerlei lekkernijen voor de feestdagen. Doordat Tezet al pakketjes geheel geeft gesponsord, was het mogelijk om al onze vrijwilligers op deze manier te verrassen. Dank voor jullie steun Tezet!

Zelf ook een mooi geschenk bestellen? Kijk voor meer informatie op de website!

clowns met kerstattenties van Tezet

groep individueel individual group kominactie team location calendar close camera euro search menu noun_57078 arrow-down cadeau plus info hand hart-hand person share check edit filters beeldmerk cadeauneus facebook