CliniClowns klantvriendelijkste goede doel van 2025

Wat een eer! We zijn supertrots dat we samen met Stichting KiKa zijn uitgeroepen tot klantvriendelijkste goede doel van 2025. Een titel die voelt als een groot compliment.

CliniClowns en KiKa behaalden de hoogste score van de branche goede doelen in het grootste onafhankelijke onderzoek naar klantvriendelijkheid, uitgevoerd door MarketResponse. Met een gemiddeld klantcijfer van 8,17 bleven we de drie andere genomineerden voor: het Diabetes Fonds, KWF en het Leger Des Heils.

Organisaties kunnen zich niet zelf aanmelden of hun klanten laten stemmen. Iedere grote, landelijke organisatie in Nederland doet automatisch mee. Voor deze editie verzamelde MarketResponse d.m.v. een doorlopend onderzoek meer dan 6.000 beoordelingen over 300 bedrijven. Er waren in totaal 10 afzonderlijke branches, met goede doelen als buitencategorie.

De titel hebben we natuurlijk niet alleen verdiend. Deze pluim is voor iedereen die dagelijks bijdraagt aan het warme contact dat we zo belangrijk vinden – van de vrijwilligers in ons webcareteam tot de collega's die dagelijks via de telefoon, mail of post contact met onze achterban hebben en er altijd naar streven om iedereen naar volle tevredenheid te helpen.

Dank aan iedereen die ons iedere dag weer helpt vriendelijk te zijn – en te blijven!